Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (145 komentářů)

Aneta, (01. 07. 2013 06:35) Reagovat
[quote name="Janii"]Může v těhotenství být vyšší krevní tlak ?Může, ale je třeba to nějak řešit. Protože to není normální příznak, ale považuje se to za určité riziko. Známá kvůli tomu měla předčasný porod.
Karin, (01. 07. 2013 21:19) Reagovat
T[quote name="Aneta"][quote name="Janii"]Může v těhotenství být vyšší krevní tlak ?Může, ale je třeba to nějak řešit. Protože to není normální příznak, ale považuje se to za určité riziko. Známá kvůli tomu měla předčasný porod.[/quote]o asi nebude z vysokeho tlaku-ma vysetrenou a v poradku stitnou zlazu-ta vyvolava potraty,apod.[quote name="Aneta"][quote name="Janii"]Může v těhotenství být vyšší krevní tlak ?Může, ale je třeba to nějak řešit. Protože to není normální příznak, ale považuje se to za určité riziko. Známá kvůli tomu měla předčasný porod.
Hana, (12. 07. 2013 04:52) Reagovat
[quote name="Monika"]Mám zvýšený krevní tlak a doktorka mě na to předepsala léky s tím, že se samozřejmě nesmím stresovat atd. Mám však hodně náročnou práci, kde zkrátka není možné se nestresovat. Přemýšlím co s tím. Třeba nějaké uklidňující léky, ale ne antidepresiva...Nevíte o něčem, nejlépe přírodním produktu, který by mohl člověka více uklidit a pomoci v boji proti stresu? Díky.[/quote]Když už se musíte stresovat, zkuste si najít něco, co vás odreaguje, nějaký způsob relaxace. Chtělo by to ale samozřejmě zmírnit i stres v práci, ale chápu, že někomu se to přes velké úsilí nemusí podařit.
Anka, (16. 07. 2013 04:05) Reagovat
[quote name="BETY"]Já tedy také užívám hlívu ústřičnou na imunitu. Ne, pořád, jen na podzim, kdy je imunita nejvíce oslabená. Jinak se snažím celkově a zdravý životní styl, ale je fakt že tomu stresu se člověk vždy vyhnout nemůže. Holt žijeme v takto nastavené době.[/quote]Máte ještě někdo zkušenosti s hlívou ústřičnou na imunitu? Potřebovala bych trochu imunitu vylepšit, tak o ní uvažuju,nebo máte kladné zkušenosti s nějakými jinými produkty? Budu ráda za vaše zkušenosti. Děkuji.
Pavla, (09. 09. 2013 04:12) Reagovat
Jsem teď trochu vyvedená z míry. U běžné prohlídky mi doktorka zjistila vysoký tlak, a to ne u nějaké přechodné hranice, ale skutečně dost vysoký tlak. Přitom žádné příznaky nemám. Od té doby jsem z toho hodně nesvá a bojím se, aby to neskončilo špatně. Snad budou léky dobře zabírat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Vysoký krevní tlak
Kontakty